Ikea Ingared - Столна ламба

Код на Производот: 9561

Достапност:Има на залиха

990 ден 990
Дијаметар: 13 cm Висина: 30 cm Материјал: Метал, Полипропиленска пластика, 100% Полиестер Должина на кабел: 1.5 m Шифри и бои: - Зелена: 003.652.45 - Крем: 103.652.35 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.