Ikea Hemma - Светилка

Код на Производот: 9559

Достапност:Има на залиха

490 ден 490
Материјал: Полипропиленска пластика Должина на кабел: 1.8 m Максимална тежина: 1.8 kg * Оваа светилка може да се користи и со различен вид абажури од брендот IKEA, како што се Ryra, Jara, Ollsta и др. Бои и шифри: - Црна: 403.865.90 - Бела: 103.865.77 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.