Ikea Helmer Фиокар на тркалца

Код на Производот: 102.510.45

Достапност:Има на залиха

3,580 ден 3,580
Код на производ:102.510.45

Карактеристики на производот:
> Материјал:челик
> Боја:бела

Димензии на производот:
> Ширина: 28 см
> Длабочина: 43 см
> Висина: 69 см

Димензии на пакувањето:
> Должина: 76 см
> Ширина: 44 см
> Висина: 7 см
Бруто тежина: 12,06 кг
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.