Ikea Hafslo - Душек

Код на Производот: 9476

Достапност:Има на залиха

10,590 ден 10,590
Должина: 200 см Ширина: 160 см Дебелина: 18 см Материјал на надворешен слој: 75% Памук, 25% Полиестер Полнење: Полиуретанска пена 25 кг/м3, Федери Bonell Шифра: 802.443.82 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.