Ikea Gunde - Столица на преклоп

Код на Производот: 8824

Достапност:Има на залиха

890 ден 890
Материјал: Челик, полипропиленска пластика Тежина: 2.17 кг Максимална тежина: 100 кг Ширина: 41 см Длабочина: 45 см Висина: 78 см Димензии на пакувањето: 91 х 42 х 7 см Шифри: - Црна: 002.177.97 - Бела: 602.177.99 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.