Ikea Gladom - Клуб маса со послужавник

Код на Производот: 9910

Достапност:Има на залиха

1,590 ден 1,590
Стилска, едноставна и практична, оваа клуб маса е погодна за секоја просторија во Вашиот дом или канцеларија. Горниот дел лесно се користи како послужаник и е идеален за послужување пијалоци! Димензии: Висина: 52.5 см Дијаметар на послужавникот: 44.5 см Материјал: челик Шифри и бои: - Бела: 703.378.19 - Зелена: 103.306.70 - Сина: 304.119.91 - Црна: 504.119.90 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.