Ikea Gladom - Клуб маса со послужавник ЦРНА

Код на Производот: 504.119.90

Достапност:Има на залиха

1,730 ден 1,730
Код на производ: 504.119.90
Карактеристики на производот:
> Материјал: челик
> Боја: црна
Димензии на производот:
> Висина: 53 см
> Дијаметар: 45 см

Димензии на пакетот
> Должина: 54 см
> Ширина: 51 см
> Висина: 4 см
Бруто тежина: 3,64 кг
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.