Ikea Gersby - Полица

Код на Производот: 702.611.31

Достапност:Има на залиха

2,720 ден 2,720
Код на производ: 702.611.31
Карактеристики на производот:
 > Материјал:  иверица
 > Боја:  бела 

Димензии на производот:
 • Длабочина:  24 cm
 • Висина: 180 cm 
 • Макс. оптоварување / полица: 13  кг
 • Ширина: 60 cm
Димензии на пакувањето: 
 • Должина: 183 cm
 • Ширина: 27 cm
 • Висина: 7 cm
  • Број пакети: 1
   Бруто тежина на пакувањето: 19.20 kg

   НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.