Ikea Fyresdal - Кревет со два душека

Код на Производот: 9547

Достапност:Има на залиха

25,650 ден 25,650
Димензии: - Должина: 207 cm - Ширина: 88 cm - Висина: 94 cm Димензии на еден душек: - Должина: 200 cm - Ширина: 80 cm Материјал: Метал * Двата душека се вклучени кон производот. Шифра: 392.792.80 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.