Ikea Fullen - Шкафче за лавабо

Код на Производот: 701.890.22

Достапност:Има на залиха

2,180 ден 2,180

Карактеристики на производот 
 > Материјал:  Иверка
 > Боја: бела

Димензии на производот:

  •  Длабочина: 35 cm
  •  Ширина: 60 cm
  • Висина: 55 cm

Димензии на пакувањето:

  •  Длабочина: 62cm
  •  Ширина: 36cm
  • Висина: 8cm
Број пакети: 1
Бруто тежина на пакувањето: 8.50 kg
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.