Ikea Frack - Огледало

Код на Производот: 380.062.00

Достапност:Има на залиха

580 ден 580
Код на производ:380.062.00
Карактеристики на производот:
Материјал: Нерѓосувачки челик
Број на пакување: 1 

Димензии на производот:
 > Дијаметар: 17 см

Димензии на пакување:
 > Должина: 21 см
 > Ширина: 19 см
 > Висина: 4 см
 > Бруто Тежина: 0,75 кг
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.