Ikea Flyttbar - Платнена корпа со капак

Код на Производот: 803.288.24

Достапност:Има на залиха

580 ден 580
Код на производ:803.288.24
Карактеристики на производот 
  > Материјал: 100% полиестер
  > Боја: бела, жолта, црна

Димензии на производот

  > Висина: 49 см
  > Дијаметар: 35 см
  
 Димензии на пакување
  > Висина: 3 см
  > Дијаметар: 30 см
  > Тежина: 0,23 кг,
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.