Ikea FLISAT - Полица

Код на Производот: 002.907.78

Достапност:Има на залиха

1,730 ден 1,730

Карактеристики на производот:
> Материјал: дрво
> Боја: сетло кафеава

Димензии на производот:
> Ширина: 70 см
> Длабочина: 9 см
> Висина: 16 см
> Макс. тежина: 5 кг 

Димензии на пакувањето:
> Должина: 73 см
> Ширина: 13 см
> Висина: 6 см
Бруто тежина: 1.44 кг 

Шифра: 002.907.78

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.