Ikea Finnby - Полица

Код на Производот: 102.611.29

Достапност:Има на залиха

2,450 ден 2,450
Код на производ:  102.611.29

Карактеристики на производот:
> Материјал: иверица
> Боја: црна

Димензии на производот:
> Ширина: 60см
> Висина: 180см 
> Длабочина: 24см

Димензии на пакувањето
> Должина: 183см
> Ширина: 27см
> Висина: 7см
Бруто тежина: 19.20кг 
Број на пакети: 1

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.