Ikea Fejka - Вештачко цвеќе во саксија

Код на Производот: 803.952.91

Достапност:Има на залиха

210 ден 210
Код на производ:803.952.91

Карактеристики на производот:
> Материјал: ПВЦ
> Боја: бела 

Димензии на производот:
> Саксија дијаметар: 6см
> Височина: 14см 

Димензии на пакувањето
> Должина: 15см
> Дијаметар: 12см
Бруто тежина: 0.04 кг 
Број на пакување: 1

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.