Ikea Enudden Закачалка за врата

Код на Производот: 602.516.65

Достапност:Има на залиха

590 ден 590
Код на производ:602.516.65

Карактеристики на производот:
> Материјал: метал, пластика
> Боја: бела 

Димензии на производот:
> Ширина: 35 см
> Височина: 13 см 

Димензии на пакувањето
> Должина: 37 см
> Ширина: 5 см
> Висина: 5 см
Бруто тежина: 0.60 кг 

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.