Ikea Ekrar - Закачалка

Код на Производот: 9475

Достапност:Има на залиха

1,850 ден 1,850
Ширина: 63 см Длабочина: 63 см Висина: 169 см Максимална тежина: 12 кг Материјал: Челик Шифра: 104.155.94 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.