Ikea Ekne - Огледало

Код на Производот: 501.931.38

Достапност:Има на залиха

1,160 ден 1,160
Код на производ: 501.931.38
Карактеристики на производот 
  > Материјал: стакло, метал
  > Боја: црна

Димензии на производот
  > Ширина: 50 см
  > Висина: 60 ​​см
  > Дијаметар: 50 см

Димензии на пакување
  > Должина: 57 см
  > Ширина: 57 см
  > Висина: 3 см
Бруто Тежина: 2,66 кг
Број на пакување: 1
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.