Ikea Dromhem - Ѕидна светилка

Код на Производот: 403.315.74

Достапност:Има на залиха

790 ден 790
Код на производ:403.315.74
Карактеристики на производот 
  > Материјал: пластика
  > Боја: бела

Димензии на производот:
  > Ширина: 21 см
  > Длабочина: 9 см
  > Висина: 27 см
  > Кабел, Должина: 2,2 м

Димензии на пакување:
  > Должина: 27 см
  > Ширина: 21 см
  > Висина: 8 см
Бруто Тежина: 0,40 кг
Број на пакување: 1
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.