Ikea Djura - Масичка за во кревет

Код на Производот: 504.043.34

Достапност:Има на залиха

1,190 ден 1,190
Код на производ:504.043.34
Карактеристики на производот 
 > Материјал:  дрво, медијапан
 > Боја: бела

Димензии на производот
 > Должина: 58 см
 > Ширина: 38 см
 > Висина: 25 см

Димензии на пакување
 > Должина: 58 см
 > Ширина: 38 см
 > Висина: 6 см
Бруто Тежина: 1,34 кг
Број на пакување: 1
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.