Ikea Detolf - Витрина

Код на Производот: 10771

Достапност:Нема на залиха

Ширина: 43 см Длабочина: 37 см Висина: 163 см Макс. издржливост: 3.50 по рафт кг Шифра: 101.192.06 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.