Ikea Dagotto - Потпирач за нозе

Код на Производот: 9061

Достапност:Има на залиха

1,090 ден 1,090
Ширина: 38 см Длабочина: 49 см Висина: 15 см Максимална тежина: 20 кг Материјал: Рамка: Хромиран челик Основа: ABS пластика Тежина: 1.5 кг Димензии на пакувањето: 49 х 31 х 4 см Шифра: 402.409.89 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.