Ikea Brusali - Биро 90x52x73 cm

Код на Производот: 404.397.63

Достапност:Има на залиха

5,120 ден 5,120
Код на производ:404.397.63

Карактеристики на производот 
 > Материјал: медијапан / иверица
 > Боја:  бела

Димензии на производот:
> Ширина: 90 cm
> Длабочина:  52 cm
> Висина: 73 cm 

Димензии на пакувањето: 
> Должина: 94 cm
 > Ширина: 53 cm
> Висина: 9 cm

Број пакети: 1
Бруто тежина на пакувањето: 22.45 kg

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.