Ikea Brimnes - Тоалетна маса

Код на Производот: 702.904.59

Достапност:Има на залиха

6,200 ден 6,200
Код на производ:702.904.59

Карактеристики на производот:

> Материјал: иверица, стакло
> Боја: бела

Димензија на производот
> Ширина: 70 см
> Длабочина: 42 см
> Висина: 77 см

Димензии на продуктот
  > Број на пакети: 1
  > Широчина: 43 см
  > Височина: 11 см
Бруто тежина: 20.75 кг

НАПОМЕНА:  За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.