IKEA Brimnes Двокрилен плакар

Код на Производот: 40400478

Достапност:Има на залиха

9,990 ден 8,490 ден 8,490

Карактеристики на производот:

  • Ширина: 78 см
  • Длабочина: 50 см
  • Висина: 190 см
  • Максимална тежинана рафтот: до 15 кг
  • Материјал: Иверица
  • Плакарот содржи: една шипка за алишта и две полици
  • Боја: Бела
  • Број на пакети: 2
  • Димензии на пакувањето:
  • 1 пакет (ширина 51 cm,висина 7 cm,должина 194 cm)
  • 2 пакет (ширина 49 cm,висина 6 cm,должина 194 cm)
  • Тежина на пакувањето: 64.5 kg
  • Шифра: 40400478

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.