Ikea Bostrak - Плакар со две крила

Код на Производот: 9550

Достапност:Има на залиха

4,990 ден 4,990
Ширина: 80 см Длабочина: 50 см Висина: 180 см Максимална тежина на рафтот: до 15 кг Материјал: Иверица Шифра: 203.349.03 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.