Ikea Bolmen - Столче

Код на Производот: 602.651.63

Достапност:Има на залиха

580 ден 580
Код на производ:602.651.63
Број пакети: 1
Бруто тежина на пакувањето: 0.93 kg

Карактеристики на производот:
Материјал: пластика, гума
Боја: бела
Димензии на производот:
Должина: 44cm
Ширина: 35cm
Висина: 25cm
Максимална тежина: 150kg.
Димензии на пакувањето:
Должина: 44cm
Ширина: 35cm
Висина: 26cm

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.