Ikea Bissa - Комода за чевли 49x135 cm

Код на Производот: 8806

Достапност:Има на залиха

3,390 ден 3,390
Ширина: 49 см Длaбочина: 28 см Висина: 135 см Материјал: Иверица Тежина: 22 кг Димензии на пакувањето: 136 х 44 х 9 см Шифри: - Црно/Кафена: 502.484.28 - Бела: 102.427.39 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.