Ikea Betydlig - Држач за корниз

Код на Производот: 10122

Достапност:Има на залиха

390 ден 390
Максимална тежина: до 10 kg Материјал: Челик Боја: Црна Димензии на пакувањето: 10 х 15 х 3 cm Шифра: 602.172.28 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.