Ikea Arstid - Ѕидна ламба

Код на Производот: 601.638.76

Достапност:Има на залиха

1,560 ден 1,560
Код на производ: 60163876
Карактеристики на производот 
 > Материјал:  метал, 100% полиестер
 > Боја: сиво / бела

Димензии на производот
 > Длабочина: 38 см
 > Абажур, дијаметар: 16 см
 > Кабел, должина: 2,5 m

Димензии на пакување
 > Должина: 27 см
 > Ширина: 15 см
 > Висина: 15 см 
 > Бруто Тежина: 0,66 кг

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.