Ikea Alang - Ѕидна ламба

Код на Производот: 101.757.06

Достапност:Има на залиха

1,640 ден 1,640
Код на производ:101.757.06
Карактеристики на производот:
 •  Материјал:  челик 
 •  Боја:  бела 
Димензии на производот:
 • Ширина: 25 см
 • Длабочина: 24 см
 • Висина: 34  см
 • Кабел, должина: 2.1 м 
Димензии на пакување:
 •  Должина: 25 см
 •  Ширина: 19 см
 •  Висина: 19 см
 • Бруто Тежина: 1,01 кг
 • Број на пакување: 1

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.