-57%

Idil - Двојна постелнина

Код на Производот: 1511

Достапност:Нема на залиха

1,599 ден 699 ден 699

Прекрасната постелнина Idil ќе и подари на вашата спална соба елеганција и раскош. Прекрасните шари се обоени во нијанси на сина и розова боја. Сетот Idil ви дава удобност и трајност со прекрасната спојка на материјали од 65% памук и 35 % полиестер. Памукот е познат по удобноста, а полиестерот по својата издржливост. Со специалниот додаток на Смарт Покет самиот сет има се што ви треба!

*Што е Смарт Покет? - Смарт Покет е паметен џеб кој што е поставен странично на самиот чаршаф од сетот. Во него може да го ставате вашиот мобилен телефон, таблет па дури и вашите наочари за читање без да се грижите... Со сетот Idil вашите соништа постануваат реалност!