-47%

Hot Shapers Combo 2 во 1

Код на Производот: combohotshapers

Достапност:Нема на залиха

1,300 ден 699 ден 699

Овој Hot Shapers пакет е наменет за сите оние што сакаат да го доведат своето тело во посакуваната форма. Пакетот е составен од хеланки и маица што со неверојатна брзина ќе ви го намали обемот на стомакот и нозете и ќе ви помогне за рекордно време да ги изгубите вишокот килограми.

Хеланки Hot Shapers

Овие високо-квалитетни хеланки ќе ви овозможат да ја зголемите температурата на вашето тело, а со тоа вие ќе се потите многу повеќе. Се носат додека вежбате, одите, трчате или пак ги извршувате секојдневните обврски, додека одмарате или едноставно додека гледате телевизија.

Овие хелнаки можете да ги носите секој ден во секоја пригода. Дизајнирани се од Neotex материјал која ја зголемува температурата на Вашето тело за разлика од останатите видови на хеланки кои што се нудат на пазарот.

Со хеланките за слабеење, ќе се потите и ќе слабеете 4 пати побрзо отколку со било која друга облека!

Маица Hot Shapers

Во што е се крие тајната на маицата Hot Shaper? Тајната е во специјалниот материјал Neotex кој ја зголемува температурарата на телото и се согорувате 4 пати повеќе калории од обично исфрлајќи ги токсините и топејќи ги мастите во Вашето тело!

Се' што треба е да ја носите додека сте на шопинг, додека џогирате или одмарате, работите во вашиот дом, вежбате, ги извршувате вашите дневни активности, итн.

Neotex материјалот е толку мек и лесен така што маицата можете да ја носите под Вашата гардероба без да се забележува воопшто. Голема придобивка е тоа што додека се потите од надворешната страна не е воочливо, бидејќи Neotex материјалот ја впива потта, но не дозволува таа да излезе од другата страна.