Хербални лепенки за зголемено либидо

Код на Производот: maleenergizer

Достапност:Има на залиха

399 ден 399

Пакет од 6 хербални лепенки за зголемено либидо.

Хербалните фластери содржи природни состојки кои традиционално се користат како афродизијаци.

- Ја зголемуват возбудата;

- Ја зголемува самодовербата;

Начин на употреба: Се нанесува на чиста и сува кожа во пределот на долниот дел на стомакот или половината.