-81%

Hamper Hoops - Кош 2 во 1

Код на Производот: hamperhoops

Достапност:Има на залиха

999 ден 199 ден 199
Играта може да почне!! Со овој кош собата на Вашето дете ќе биде почиста. Овозможете му на Вашето дете да ужива во секој момент, дури и кога тоа значи да ја распредели и собере валканата облека на едно место, и тоа со полн погодок. Кошот може да се користи и за игра, со што забавата е двојно поголема. Лесно можете да го прикачите на било која врата или плакар, без додатно лепење или дупчење, и со тоа да заштедите простор во детската соба.