-47%

Green Shine Easy Care - Дупла постелнина

Код на Производот: greenshinedouble

Достапност:Нема на залиха

1,490 ден 799 ден 799

За: Брачен кревет

Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

Дизајн: Цветни

Постелнината содржи: Зелена

Одржување: Во машина до 40°C

Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

Долен чаршав: 1 парче 220см*240см

Имајте го креветот од вашите соништа со сетот постелнини Green Shine кој има прекрасен дизајн со ружи и нежни бои што дава комфорт удобност и трајност. Сетот има прекрасна спојка на материјали од 65% памук и 35 % полиестер. Памукот е познат по удобноста и а полиестерот по својата издржливост.Имате загарантиран квалитет и врвна удобност. Со сетот Green Shine вашите соништа стануваат реалност!