Голем куфер Mirror HuaLakeBlue 75х50х30см

2,300.00 ден 2,300.00

Голем куфер изработен од високо квалитетна нетоксична пластика склопен во неодолив дизајн,совршен за вашето патување. Куферот е со ротирачки тркалца,продолжена рачка и механизам за заклучување.

Димензии: 75х50х30 см