Giana 1 - Женска чанта

Код на Производот: 985

Достапност:Има на залиха

499 ден 499

Giana 1 - Женска чанта

Материјал: Еко кожа
Патент: Да
Џебови: 1 внатрешен џеб, 1 надворешен џеб