-51%

Garden - Единечна постелнина

Код на Производот: 168

Достапност:Нема на залиха

Постелнината Garden ќе внесе колоритност и разноликост во Вашето дом! Основната розова боја со небесно сина и бела боја овозможуваат чувство на свежина во Вашата соба. Garden Ви дава удобност и трајност со прекрасната спојка на материјали од 65% памук и 35 % полиестер. Почувствувајте ја пролетната градина во Вашите сништа преку постелнината Garden!