Фиокар Stella со пет фиоки- бела боја

Код на Производот: fiokar-stella-so-pet-fioki

Достапност:Има на залиха

7,380 ден 7,380

Ултра практичен и модерен фиокар со вкупно шест фиоки, кој благодарение на уникатниот и специфичен дизајн ќе се вклопи во секој дел од Вашиот дом и ќе додаде дополнителна убавина и елегантност на истиот. Дополнете го изгледот на Вашиот дом и направете дополнително место за складирање како и совршено место за омилените украси, саксии со цвеќе, фотографии и сл.

Фиокарот е идеално решение за секој дел од домот. Можете да го поставите во ходник, во спалната или детската соба како додатно катче до Вашиот кревет за складирање најразновидни работи.

Исто така идеално ќе се вклопи и во Вашиот дневен престој како дополнителен дел за складирање и погодно место за поставување на омилените украси, фотографии или пак саксии со цвеќе.

Ваше е да го најдете правото место, за елеганцијата и практичноста на домот ќе се погрижиме ние.  Изработен е од високо квалитетно дрво, што дава гаранција за долготрајност и квалитет.

Димензии на фиокарот: 109x60x41cm