Еднократни унисекс марамчиња за пазуви Armpit Towels

Код на Производот: Armpit Towels

Достапност:Нема на залиха

Дали често носите темни бои? Дали носите двојна облека за да пробате да го запрете протокот на пот? Дали не кревањето на рацете ви звучи познато?

Ако ова звучи познато, тогаш можете да бидете спокојни со нашите абсорбентни, еднократни марамчиња за пазуви за мажи и жени. Лесно се прицврстуваат на облеката, никој нема да ве види како се потите, бидејќи тие се апсорбирачки и удобни за носење. Лошите мириси се елиминираат исто така. Овие марамчиња доаѓаат спакувани во 6 парови (12 марамчиња).

Сега можете да носите облека од сите бои без траги од пот и да ја вратите вашата самодоверба!