Dynamic 7488 - Фен греалка

Код на Производот: Dynamic7488.

Достапност:Има на залиха

3,799 ден 3,799

Моќност: 1000/2000 W

Напон: 220-240 V

Фреквенција: 50-60 Hz

Водоотпорна

Прилагодлив термостат

Заштита од прегревање

24-часовен тајмер

Далечински управувач

Гаранција: 1 година