Dynamic 7486 - Кварцна греалка

Код на Производот: Dynamic7486.

Достапност:Има на залиха

2,999 ден 2,999

Моќост: 1500W
IP24 водоотпорен
Димензии: 545*545*350
Гаранција: 1 година