-26%

Dynamic 7480 - Панелна греалка 2000W

Код на Производот: dynamic7480

Достапност:Нема на залиха

3,999 ден 2,999 ден 2,999
Моќост: 2000W
Димензии: 965*130*470
Гаранција: 1 година
Самостојна или монтирана на ѕид
Со далечински управувач
Прилагодлива контрола на термостатот
Заштита од прегревање
IP24 водоотпорен
Алуминиумски елемент за греење

Гаранција: 1 година