Dynamic 2586 - Вертикален калорифер TG200-B3

Код на Производот: Dynamic2586.

Достапност:Има на залиха

799 ден 799

Моќност: 2000W

Заштита од прегревање

Прилагодлив термостат

Гаранција: 1 година