Dynamic 2582 - Греалка конвектор

Код на Производот: Dynamic2582.

Достапност:Има на залиха

1,599 ден 1,599

Моќност: 2000W

Заштита од прегревање

Прилагодлив термостат

Гаранција: 1 година