Држач за Cupcakes

Код на Производот: Cupcakes Stand

Достапност:Има на залиха

899 ден 299 ден 299

Нема некој што не сака cupcakes! Послужете ги на овој неверојатен држач за cupcakes. Одличен додаток за секакви аранжмани, свадби, родендени, забави итн. Едноставниот и привлечен дизајн совршено одговара на кој било стил.


Карактеристики:

-Собира 27 cupcakes.

-5 пластични бели нивоа, со индивидуални ќошиња со ширина од 6cm.

-Првото ниво има простор за 10 cupcakes, второто ниво држи 8, третото ниво држи 5, четвртото ниво држи 3 и петто ниво држи 1 cupcake.

-Секое ниво има своја единствена форма поврзана со хромиран централен држач и долен штанд.

-Едноставно и лесно за складирање, не зафаќа простор.

-Пластичните нивоа се безбедни за миење во машина за садови.

Димензија: Дијаметар 31см, висина 37 см