Држач за четки за заби

Код на Производот: YXJ120

Достапност:Има на залиха

199 ден 199

Држач за четки за заби.

Минималистички модерен дизајн кој совршено ке се вклопи во секое купатило.

Лесно се монтира, со помош на самолепливата лепенка, без потреба да ги оштетувате ѕидовите или плочките.

Изработен од висококвалитетни материјали, водоотпорен и ги штити вашите четки од влага и прашина.