Диспензер за житарици Cereal Organiser

Код на Производот: cereal-organiser

Достапност:Има на залиха

999 ден 549 ден 549

Нов и лесен диспензер за житарици. Погоден за сите суви производи, како што се житарици, овесни снегулки, бонбони, јаткасти плодови дури и ситни макарони. Овозможува распределување по потреба. Доаѓа со копче на свртување за да ја контролирате големината на порцијата.
Ја одржува храната свежа, го зачувува вкусот и не дозволува да навлезат бактерии и микроби.
Димензии: 42 х 18 см.

Капацитет: 500 гр.

Бојата на производот се добива по случаен избор (бела или црна)