-47%

Diona Easy Care - Дупла постелнина

Код на Производот: dionadouble

Достапност:Нема на залиха

1,490 ден 799 ден 799


За: Брачен кревет

Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

Дизајн: Цветни, Риги (ленти)

Постелнината содржи: Розева

Одржување: Во машина до 40°C

Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

Долен чаршав: 240см*220см


Свежина и нежност е она што прекрасната постелнина Diona ќе 'и го подари на собата! Цветниот дизајн ќе Ви овозможи да се чувствувате посебно во Вашето љубовно катче. Сетот има цветен дизајн со нежно розеви и мали сини цветови во комбинација со потенки и подебели линии во розова и кремаста боја. Овој сет Ви дава удобност и трајност со прекрасната спојка на материјали од 65% памук и 35 % полиестер. Дозволете си Вашите соништа да се исполнат и да бидете погалени со единствената нежност на сетот Diona!